Nad bezpiecznym przebiegiem toku zabaw czuwa przeszkolony i wykwalifikowany personel. 
Nasze parki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa Stowarzyszenia Rzeczoznawców Technicznych Urządzeń Rozrywkowych.

 

NASI INSTRUKTORZY

Instruktorzy naszych parków linowych przeszli szkolenie przeprowadzone przez instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu, co pozwala zachować standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie. Kadra szkoląca to instruktor alpinizmu jaskiniowego z ramienia AWF Kraków oraz instruktor taternictwa jaskiniowego z ramienia Polskiego Związku Alpinizmu. Potwierdzeniem odbycia i zdania kursu są wydane certyfikaty ukończenia szkolenia.

Zastosowanie uprzęży bezpieczeństwa (kask, pas wspinaczkowy, pas bezpieczeństwa) jest dla uczestników obowiązkowe, a opłata za udostępnienie zawarta jest w cenie. Zapewniając dobrą zabawę, nie zapominamy o środkach bezpieczeństwa!Używamy bardzo wysokiej jakości uprzęży i osprzętu firmy PETZL. Obecnie sprzęt PETZL jest powszechnie używany przez profesjonalistów do wszelkiego rodzaju prac na wysokości, np. instalacji, montażu i demontażu rusztowań itp. Sprzęt PETZL spełnia wszelkie wymogi międzynarodowego systemu zapewnienia jakości na każdym etapie: konstrukcji, udoskonalania, produkcji, dystrybucji, kontroli i serwisu po sprzedaży. Wyroby, od których zależy bezpieczeństwo użytkownika mają obowiązujący w krajach Unii Europejskiej atest CE.

Wszystkie liny zainstalowane na obiekcie posiadają atest. Parki linowe „AlfaPark" zostały zaprojektowane i zbudowane według standardu dla profesjonalnych stacjonarnych parków linowych. Bawiąc się w naszych parkach użytkownicy korzystają z naszej polisy OC.

 

Parki linowe ALFA dają pełne bezpieczeństwo odwiedzającym je uczestnikom!

 

images  Orzeczenie techniczne - Łeba

images  Orzeczenie techniczne - Szymbark

images  Orzeczenie techniczne - Jastarnia

images  Orzeczenie techniczne - Władysławowo