Untitled-2

Łeba należy do popularnych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Psiada piękne plaże i doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfingżeglarstwo morskie i śródlądowe, wędkarstwo. Malownicze okolice oraz szlaki rowerowe i piesze sprzyjają organizowaniu wycieczek i spacerów, a mikroklimat Łeby o podwyższonej zawartości soli i jodu działa leczniczo dla organizmu przez cały rok. 

O atrakcyjności miasta stanowi dogodna komunikacja drogowa oraz ponad 10 tys. miejsc noclegowych w nowoczesnych obiektach, wczasowych, hotelach i pensjonatach oraz rozbudowana sieć gastronomiczna. Z wielu licznych atrakcji wymienimy wycieczki wodnym tramwajem do ruchomych wydm i wyrzutni rakiet, rejsy wycieczkowe po morzu, czy przejażdżki bajkową kolejką, oraz zabawa w parku linowym ALFA

 

660b07e6989424a3976974b843061ece13601602800Park Linowy ALFA jest atrakcją dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W parku tym oddajemy do dyspozycji naszym Klientom 6 tras.

Trasa "zielona" i "biała" przeznaczona jest dla małych dzieci. Trasa "żólta" i "brązowa"  dla dzieci w wieku szkolnym, natomiast trasa "czerwona" i "niebieska" dla młodzieży i dorosłych.Znajdujemy się w zachodniej częsci Łeby przy ul. Do Rąbki (kierunek ruchome wydmy).